Kiralık Vinç Halkalı

Halkalı Vinç KiralamaYılmaz Vinç kiralama servisi olarak İstanbul da bir çok semt de kiralık vinç hizmeti vermekteyiz. Bunlar dan biri olan Halkalı ilçesinde 200 tona kadar ağırlık kaldırabilen kiralık vinçler işletmelerin hizmetine girmiştir.

Kiralık Vinç Halkalı Vinç Kiralama Seçenekleri

  • Halkalı Operatörlü Vinç Kiralama
  • Halkalı Mobil Vinç Kiralama
  • Halkalı Kamyonlu Vinç Kiralama

Haftanın 7 günü hizmet veren Halkalı Kiralık Vinç servisinde haftasonu bile hizmet alabilirsiniz. Araçların periyodik bakımları yapılarak hizmet veren Yılmaz Halkalı Kiralık Vinç servisi iş güvenliğine büyük önem vermektedir. Büyük ve küçük işletmeler için ağır tonajlı yük kaldırma bindirme ve Halkalı Vinçli nakliye hizmeti veren firmamız, kamyonlu vinçler ile birlikte Tek Fiyat Politikası ile nakliye hizmetlerinde birden fazla vinç ve kamyon kullanmaktadır.

Halkalı Vinçli Nakliye – Halkalı Kamyonlu Vinç

Firmamız Halkalı da yer alan işletmelerin fuar dönemlerinde ki Halkalı vinçli stand kurulum, Halkalı Vinçli Makine taşıma ve montaj işlerine talip olup, Montaj ve kurulum işlerinde deneyimli G sınıfı operatörlerle birlikte çalışmaktadır. İşletmemiz sektöre yapıtığı yatırımlarla birlikte ağırlığı 200 tona ulaşabilen yükleriniz için araç parkuruna yeni dahil ettiği Halkalı Kiralık Vinçler birlikte hizmet vermektedir.

Halkalı Kiralık Sepetli Vinç

Halkalı kiralik vinçHalkalı Mobil Vinç kiralamalarında araç filosunda yer alan vinçler, vinç imalatçıları tarafından firmamıza özel olarak imal edilmiştir. Halkalı Vinç olarak ağır tonajlı yük kaldırabilen vinçlerin haricinde  Halkalı kiralık sepetli vinç hizmeti de vermektedir. Bu hizmette yüksekliği 70 metreye ulaşabilen noktalara insan güvenliğini sağlayarak ulaşım ve erişim sağlamaktadır. Bir çok amaçla kullanılan Halkalı Sepetli Vinç Kiralama servisi, Halkalı da en yakın kiralık vinc hizmeti veren firmadır.

Halkalı Yılmaz Vinç – 0212 426 00 00

Halkalı da teknik kadroyla hizmet veren Yılmaz Vinç hizmet esnasında size en iyi hizmeti vermeyi sağlıyor. Müşteri memnuniyetine çok önem veren firmamız sizin işiniz bizim işimiz felsefesiyle hizmetlerini sunmaktadır. Haftalık, günlük ve saatlik olarak vinç kiralama seçenekleriyle işletmeler için ekonomik çözümler sunmaktadır.