Kiralık Vinç Göktürk

Göktürk Vinç KiralamaYılmaz Vinç kiralama servisi olarak İstanbul da bir çok semt de kiralık vinç hizmeti vermekteyiz. Bunlar dan biri olan Göktürk ilçesinde 200 tona kadar ağırlık kaldırabilen kiralık vinçler işletmelerin hizmetine girmiştir.

Kiralık Vinç Göktürk Vinç Kiralama Seçenekleri

  • Göktürk Operatörlü Vinç Kiralama
  • Göktürk Mobil Vinç Kiralama
  • Göktürk Kamyonlu Vinç Kiralama

Haftanın 7 günü hizmet veren Göktürk Kiralık Vinç servisinde haftasonu bile hizmet alabilirsiniz. Araçların periyodik bakımları yapılarak hizmet veren Yılmaz Göktürk Kiralık Vinç servisi iş güvenliğine büyük önem vermektedir. Büyük ve küçük işletmeler için ağır tonajlı yük kaldırma bindirme ve Göktürk Vinçli nakliye hizmeti veren firmamız, kamyonlu vinçler ile birlikte Tek Fiyat Politikası ile nakliye hizmetlerinde birden fazla vinç ve kamyon kullanmaktadır.

Göktürk Vinçli Nakliye – Göktürk Kamyonlu Vinç

Firmamız Göktürk da yer alan işletmelerin fuar dönemlerinde ki Göktürk vinçli stand kurulum, Göktürk Vinçli Makine taşıma ve montaj işlerine talip olup, Montaj ve kurulum işlerinde deneyimli G sınıfı operatörlerle birlikte çalışmaktadır. İşletmemiz sektöre yapıtığı yatırımlarla birlikte ağırlığı 200 tona ulaşabilen yükleriniz için araç parkuruna yeni dahil ettiği Göktürk Kiralık Vinçler birlikte hizmet vermektedir.

Göktürk Kiralık Sepetli Vinç

Göktürk kiralik vinçGöktürk Mobil Vinç kiralamalarında araç filosunda yer alan vinçler, vinç imalatçıları tarafından firmamıza özel olarak imal edilmiştir. Göktürk Vinç olarak ağır tonajlı yük kaldırabilen vinçlerin haricinde  Göktürk kiralık sepetli vinç hizmeti de vermektedir. Bu hizmette yüksekliği 70 metreye ulaşabilen noktalara insan güvenliğini sağlayarak ulaşım ve erişim sağlamaktadır. Bir çok amaçla kullanılan Göktürk Sepetli Vinç Kiralama servisi, Göktürk da en yakın kiralık vinc hizmeti veren firmadır.

Göktürk Yılmaz Vinç – 0212 426 00 00

Göktürk da teknik kadroyla hizmet veren Yılmaz Vinç hizmet esnasında size en iyi hizmeti vermeyi sağlıyor. Müşteri memnuniyetine çok önem veren firmamız sizin işiniz bizim işimiz felsefesiyle hizmetlerini sunmaktadır. Haftalık, günlük ve saatlik olarak vinç kiralama seçenekleriyle işletmeler için ekonomik çözümler sunmaktadır.