Kiralık Vinç Fatih

Fatih Vinç KiralamaYılmaz Vinç kiralama servisi olarak İstanbul da bir çok semt de kiralık vinç hizmeti vermekteyiz. Bunlar dan biri olan Fatih ilçesinde 200 tona kadar ağırlık kaldırabilen kiralık vinçler işletmelerin hizmetine girmiştir.

Kiralık Vinç Fatih Vinç Kiralama Seçenekleri

  • Fatih Operatörlü Vinç Kiralama
  • Fatih Mobil Vinç Kiralama
  • Fatih Kamyonlu Vinç Kiralama

Haftanın 7 günü hizmet veren Fatih Kiralık Vinç servisinde haftasonu bile hizmet alabilirsiniz. Araçların periyodik bakımları yapılarak hizmet veren Yılmaz Fatih Kiralık Vinç servisi iş güvenliğine büyük önem vermektedir. Büyük ve küçük işletmeler için ağır tonajlı yük kaldırma bindirme ve Fatih Vinçli nakliye hizmeti veren firmamız, kamyonlu vinçler ile birlikte Tek Fiyat Politikası ile nakliye hizmetlerinde birden fazla vinç ve kamyon kullanmaktadır.

Fatih Vinçli Nakliye – Fatih Kamyonlu Vinç

Firmamız Fatih da yer alan işletmelerin fuar dönemlerinde ki Fatih vinçli stand kurulum, Fatih Vinçli Makine taşıma ve montaj işlerine talip olup, Montaj ve kurulum işlerinde deneyimli G sınıfı operatörlerle birlikte çalışmaktadır. İşletmemiz sektöre yapıtığı yatırımlarla birlikte ağırlığı 200 tona ulaşabilen yükleriniz için araç parkuruna yeni dahil ettiği Fatih Kiralık Vinçler birlikte hizmet vermektedir.

Fatih Kiralık Sepetli Vinç

Fatih kiralik vinçFatih Mobil Vinç kiralamalarında araç filosunda yer alan vinçler, vinç imalatçıları tarafından firmamıza özel olarak imal edilmiştir. Fatih Vinç olarak ağır tonajlı yük kaldırabilen vinçlerin haricinde  Fatih kiralık sepetli vinç hizmeti de vermektedir. Bu hizmette yüksekliği 70 metreye ulaşabilen noktalara insan güvenliğini sağlayarak ulaşım ve erişim sağlamaktadır. Bir çok amaçla kullanılan Fatih Sepetli Vinç Kiralama servisi, Fatih da en yakın kiralık vinc hizmeti veren firmadır.

Fatih Yılmaz Vinç – 0212 426 00 00

Fatih da teknik kadroyla hizmet veren Yılmaz Vinç hizmet esnasında size en iyi hizmeti vermeyi sağlıyor. Müşteri memnuniyetine çok önem veren firmamız sizin işiniz bizim işimiz felsefesiyle hizmetlerini sunmaktadır. Haftalık, günlük ve saatlik olarak vinç kiralama seçenekleriyle işletmeler için ekonomik çözümler sunmaktadır.