Kiralık Vinç Çağlayan

Çağlayan Vinç KiralamaYılmaz Vinç kiralama servisi olarak İstanbul da bir çok semt de kiralık vinç hizmeti vermekteyiz. Bunlar dan biri olan Çağlayan ilçesinde 200 tona kadar ağırlık kaldırabilen kiralık vinçler işletmelerin hizmetine girmiştir.

Kiralık Vinç Çağlayan Vinç Kiralama Seçenekleri

  • Çağlayan Operatörlü Vinç Kiralama
  • Çağlayan Mobil Vinç Kiralama
  • Çağlayan Kamyonlu Vinç Kiralama

Haftanın 7 günü hizmet veren Çağlayan Kiralık Vinç servisinde haftasonu bile hizmet alabilirsiniz. Araçların periyodik bakımları yapılarak hizmet veren Yılmaz Çağlayan Kiralık Vinç servisi iş güvenliğine büyük önem vermektedir. Büyük ve küçük işletmeler için ağır tonajlı yük kaldırma bindirme ve Çağlayan Vinçli nakliye hizmeti veren firmamız, kamyonlu vinçler ile birlikte Tek Fiyat Politikası ile nakliye hizmetlerinde birden fazla vinç ve kamyon kullanmaktadır.

Çağlayan Vinçli Nakliye – Çağlayan Kamyonlu Vinç

Firmamız Çağlayan da yer alan işletmelerin fuar dönemlerinde ki Çağlayan vinçli stand kurulum, Çağlayan Vinçli Makine taşıma ve montaj işlerine talip olup, Montaj ve kurulum işlerinde deneyimli G sınıfı operatörlerle birlikte çalışmaktadır. İşletmemiz sektöre yapıtığı yatırımlarla birlikte ağırlığı 200 tona ulaşabilen yükleriniz için araç parkuruna yeni dahil ettiği Çağlayan Kiralık Vinçler birlikte hizmet vermektedir.

Çağlayan Kiralık Sepetli Vinç

Çağlayan kiralik vinçÇağlayan Mobil Vinç kiralamalarında araç filosunda yer alan vinçler, vinç imalatçıları tarafından firmamıza özel olarak imal edilmiştir. Çağlayan Vinç olarak ağır tonajlı yük kaldırabilen vinçlerin haricinde  Çağlayan kiralık sepetli vinç hizmeti de vermektedir. Bu hizmette yüksekliği 70 metreye ulaşabilen noktalara insan güvenliğini sağlayarak ulaşım ve erişim sağlamaktadır. Bir çok amaçla kullanılan Çağlayan Sepetli Vinç Kiralama servisi, Çağlayan da en yakın kiralık vinc hizmeti veren firmadır.

Çağlayan Yılmaz Vinç – 0212 426 00 00

Çağlayan da teknik kadroyla hizmet veren Yılmaz Vinç hizmet esnasında size en iyi hizmeti vermeyi sağlıyor. Müşteri memnuniyetine çok önem veren firmamız sizin işiniz bizim işimiz felsefesiyle hizmetlerini sunmaktadır. Haftalık, günlük ve saatlik olarak vinç kiralama seçenekleriyle işletmeler için ekonomik çözümler sunmaktadır.