Kiralık Vinç Avcılar

Avcılar Vinç KiralamaYılmaz Vinç kiralama servisi olarak İstanbul da bir çok semt de kiralık vinç hizmeti vermekteyiz. Bunlar dan biri olan Avcılar ilçesinde 200 tona kadar ağırlık kaldırabilen kiralık vinçler işletmelerin hizmetine girmiştir.

Kiralık Vinç Avcılar Vinç Kiralama Seçenekleri

  • Avcılar Operatörlü Vinç Kiralama
  • Avcılar Mobil Vinç Kiralama
  • Avcılar Kamyonlu Vinç Kiralama

Haftanın 7 günü hizmet veren Avcılar Kiralık Vinç servisinde haftasonu bile hizmet alabilirsiniz. Araçların periyodik bakımları yapılarak hizmet veren Yılmaz Avcılar Kiralık Vinç servisi iş güvenliğine büyük önem vermektedir. Büyük ve küçük işletmeler için ağır tonajlı yük kaldırma bindirme ve Avcılar Vinçli nakliye hizmeti veren firmamız, kamyonlu vinçler ile birlikte Tek Fiyat Politikası ile nakliye hizmetlerinde birden fazla vinç ve kamyon kullanmaktadır.

Avcılar Vinçli Nakliye – Avcılar Kamyonlu Vinç

Firmamız Avcılar da yer alan işletmelerin fuar dönemlerinde ki Avcılar vinçli stand kurulum, Avcılar Vinçli Makine taşıma ve montaj işlerine talip olup, Montaj ve kurulum işlerinde deneyimli G sınıfı operatörlerle birlikte çalışmaktadır. İşletmemiz sektöre yapıtığı yatırımlarla birlikte ağırlığı 200 tona ulaşabilen yükleriniz için araç parkuruna yeni dahil ettiği Avcılar Kiralık Vinçler birlikte hizmet vermektedir.

Avcılar Kiralık Sepetli Vinç

Avcılar kiralik vinçAvcılar Mobil Vinç kiralamalarında araç filosunda yer alan vinçler, vinç imalatçıları tarafından firmamıza özel olarak imal edilmiştir. Avcılar Vinç olarak ağır tonajlı yük kaldırabilen vinçlerin haricinde  Avcılar kiralık sepetli vinç hizmeti de vermektedir. Bu hizmette yüksekliği 70 metreye ulaşabilen noktalara insan güvenliğini sağlayarak ulaşım ve erişim sağlamaktadır. Bir çok amaçla kullanılan Avcılar Sepetli Vinç Kiralama servisi, Avcılar da en yakın kiralık vinc hizmeti veren firmadır.

Avcılar Yılmaz Vinç – 0212 426 00 00

Avcılar da teknik kadroyla hizmet veren Yılmaz Vinç hizmet esnasında size en iyi hizmeti vermeyi sağlıyor. Müşteri memnuniyetine çok önem veren firmamız sizin işiniz bizim işimiz felsefesiyle hizmetlerini sunmaktadır. Haftalık, günlük ve saatlik olarak vinç kiralama seçenekleriyle işletmeler için ekonomik çözümler sunmaktadır.